KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17537026

nr 1753 7026

Jan Solovjev. Signerad, daterad 1955. Olja på pannå, 35x49 cm, yttermått inklusive ram: 52x67 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 januari 2026
kl 18:26:24

18/1 15:13:19 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor